راهنمایی دخترانه غیردولتی نور نرگس
   
حدیث روز
     
 
   
توجه 
به استحضار می رساند برنامه آزمون های مبتکران از روز جمعه به پنجشنبه تغییر یافت .
 
     
 
   
برپایی جشن غدیر و تکریم سادات 
     
 
   
برنامه کلاس های تقویتی

ولی محترم                                                            پایه هفتم

   بدینوسیله  به اطلاع می رساند برنامه کلاسهای تقویتی قبل از امتحانات نوبت اول ، طبق جداول ذیل برگزار می گردد.

روز/تاریخ

زنگ اول

9:20 ـ 8

زنگ دوم

10:55 ـ 9:35

زنگ سوم

12:30-11:10

پنج شنبه

94/08/21

ریاضی

علوم

ادبیات

پنج شنبه

94/08/28

ریاضی

علوم

ادبیات

پنج شنبه

94/09/05

ریاضی

علوم

ادبیات

روز / تاریخ

زنگ آزمون      /             زنگ اول

زنگ دوم

زنگ سوم

پنج شنبه

94/09/26

9 7:30

10:40-9:20

12:15-10:55

13:50 12:30

آزمون مبتکران

ریاضی

علوم

ادبیات

 
     
 
   
برنامه کلاس های تقویتی پایه هشتم 

ولی محترم                                                                 پایه هشتم

   بدینوسیله  به اطلاع می رساند برنامه کلاسهای تقویتی قبل از امتحانات نوبت اول ، طبق جداول ذیل برگزار می گردد.

روز/تاریخ

زنگ اول

9:20 ـ 8

زنگ دوم

10:55 ـ 9:35

زنگ سوم

12:30 11:10

زنگ چهارم

پنج شنبه

94/08/21

علوم

ادبیات

ریاضی

-

پنج شنبه

94/08/28

علوم

ادبیات

ریاضی

-

پنج شنبه

94/09/05

علوم

ادبیات

ریاضی

-

 

پنج شنبه

94/09/26

9 7:30

10:40-9:20

12:15-10:55

13:50 12:30

آزمون مبتکران

علوم

ادبیات

ریاضی

 
 
     
 
   
برنامه غذایی بهمن ماه 

روز

تاریخ

غذا

قیمت

شنبه

94/11/3

ماکارونی

5500 تومان

یکشنبه

94/11/4

زرشک پلو

6500 تومان

دوشنبه

94/11/5

جوجه چینی

6000 تومان

سه شنبه

94/11/6

قیمه

6000 تومان

چهارشنبه

94/11/7

چیزبرگر

6000 تومان

شنبه

94/11/10

عدس پلو

6000 تومان

یکشنبه

94/11/11

جوجه چینی

6000 تومان

دوشنبه

94/11/12

قورمه سبزی

6000 تومان

سه شنبه

94/11/13

ساندویچ مرغ و قارچ

6000 تومان

چهارشنبه

94/11/14

چیز برگر

6000 تومان

شنبه

94/11/17

ساندویچ ناگت مرغ

6000 تومان

یکشنبه

94/11/18

زرشک پلو

6500 تومان

دوشنبه

94/11/19

ساندویچ مرغ و قارچ

6000 تومان

سه شنبه

94/11/20

قورمه سبزی

6000 تومان

چهارشنبه

94/11/21

همبرگر

5000 تومان

شنبه

94/11/24

ماکارونی

5500 تومان

یکشنبه

94/11/25

زرشک پلو

6500 تومان

دوشنبه

94/11/26

ساندویچ ناگت مرغ

 6000 تومان

سه شنبه

94/11/27

قورمه سبزی

 6000 تومان

چهار شنبه

94/11/28

همبرگر

5000 تومان

 
     
 
   
برنامه هفتگی پایه هفتم  
 
 

پایه

روز

زنگ اول

زنگ دوم

زنگ سوم

زنگ چهارم

هفتم 1

شنبه

عربی

مطالعات

سبک زندگی

هنر

یکشنبه

پیام های آسمانی

مطالعات / انشاء

ریاضی

کار و فناوری

دوشنبه

علوم

علوم/ تفکر سیستمی

عربی

ریاضی

سه شنبه

خلاقیت/ انگلیسی

ادبیات

قرآن

انگلیسی

چهارشنبه

علوم

ریاضی

تربیت بدنی

ادبیات

هفتم 2

شنبه

هنر

عربی

مطالعات

قرآن

یکشنبه

ریاضی

انشاء / مطالعات

کار و فناوری

پیام های آسمانی

دوشنبه

ریاضی

تفکر سیستمی/ علوم

علوم

عربی

سه شنبه

ادبیات

انگلیسی

انگلیسی

سبک زندگی/ خلاقیت

چهارشنبه

ادبیات

علوم

تربیت بدنی

ریاضی

 
 
     
 
   
برنامه هفتگی پایه هشتم 
 

پایه

روز

زنگ اول

زنگ دوم

زنگ سوم

زنگ چهارم

هشتم 1

شنبه

انگلیسی

علوم

ریاضی

مطالعات

یکشنبه

کار و فناوری

هنر

ادبیات

عربی

دوشنبه

عربی

ریاضی

علوم

خلاقیت/ سبک زندگی

سه شنبه

انگیسی

قرآن

مطالعات/ انشاء

پیام های آسمانی

چهارشنبه

تربیت بدنی

ادبیات

ریاضی

تفکر سیستمی/ علوم

هشتم 2

شنبه

قرآن

ریاضی

انگلیسی

علوم

یکشنبه

ادبیات

عربی

هنر

مطالعات/ انشاء

دوشنبه

خلاقیت/ سبک زندگی

انگلیسی

پیام های آسمانی

ریاضی

سه شنبه

مطالعات

عربی

کار و فناوری

ادبیات

چهارشنبه

تربیت بدنی

ریاضی

علوم

علوم/ تفکر سیستمی

 
 
     
 
   
توجه 
کاربرگرامی
جهت مشاهده متن اطلاعیه ها روی عنوان اطلاعیه کلیک نمایید.
     
 
   
بازدید علمی از هنرستان برای انتخاب رشته دانش آموزان 
     
 
   
   افتخارات سال تحصیلی گذشته  
                                      
 
 
کسب رتبه ی اول مسابقات پرسش مهر  توسط دانش آموز کیمیا   حسامی در سطح استان تهران
کسب رتبه ی اول مسابقات کاریکاتور توسط دانش آموز کیمیا حسامی در سطح منطقه
کسب رتبه ی اول مسابقات دو میدانی توسط دانش آموز  سحر کوثری در سطح منطقه
کسب رتبه ی  برتر مسابقات نقاشی توسط دانش آموز نیکا حیدری در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر  مسابقات نقاشی خط توسط دانش آموز  ساحل قوی دل در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر  مسابقات بهداشت و روان توسط دانش آموز  نگار ستار دباغی در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر مسابقات داستان نویسی توسط دانش آموز مهرناز مطلوبی مقدم در سطح منطقه
کسب رتبه ی چهارم  مسابقات پرتاب وزنه  توسط دانش آموز  ریحانه رجبی  در سطح منطقه
کسب رتبه ی پنجم تیمی دبیرستان نورنرگس در مسابقات دومیدانی در سطح منطقه
طرح درس منتخب دبیر علوم سرکار خانم مهربانی در سطح منطقه
 
     
 
   
سخنرانی آقای دکتر شفیعی در خصوص رشته دامپزشکی
     
 
   
درج مطلب
 
 
 
     
   
نفرات برتر امتحانات نوبت اول  
 
 

کلاس هفتم 1  

  نفرات اول : فاطمه خانی . نیلوفر صالح جو ، ریحانه هادی زاده

           نفر دوم : مریم مسکنی    .   

                         نفر سوم : کوثر شیروانی  

...................................................................................................

کلاس هفتم 2    

  نفر اول : روژان خدادادیان 

                                نفر دوم : سها مجتهدی 

                                                     نفر سوم : زینب معمارزاده   

...................................................................................................

کلاس هشتم 1

    نفرات اول : نازنین حصارکی، به آفرین زارع صبا ،نگار ستاردباغی،

                      آیدا فتحعلی زاده، عسل کرمی، مهرناز مطلوبی، غزل مهران پور  

             نفرات دوم :صبا محمدپور ،  سحر مرتضوی

                 نفرات سوم : پانیذ حسینیان ، ملیحه دهقان ، رسپینا زرین مهر

...................................................................................................

کلاس هشتم 2

            نفرات اول : همتا محمدیان ، پرستو ولی پور

                          نفر دوم : هستی نیاپور

                                نفر سوم : فاطمه تقی پور

...................................................................................................

 

کلاس نهم 1

نفرات اول : عاطفه جانبازی ، ملیکا حیدری، پریناز رفیعی، کیانا صادقی ، نگار عطارطالقانی ، فریدا مافی بالانی ، مرضیه مردعلی ، سارا نجفی ، رومینا نیک پیمان

        نفر دوم : نازنین رضایی

             نفرات سوم : فاطمه دقیق مناره ، مهسا نوروزی

...................................................................................................

کلاس نهم 2

نفرات اول : نرگس حاجی آقا پور ، سارا رفیعی ، سارینا علیان ، ریحانه غفوریان، درین مهرپور، نیاز هاشم پور، مریم یادگاری

   نفرات دوم : مهشاد بشیرپور، ریحانه بنازاده ، طرلان حیدری ، مهسا عزیزی ، مریم غفوریان، فاطمه معمارزاده ، نگار ناصری

               نفرات سوم : نیکا حیدری ، سوگند شیوا

...................................................................................................

کلاس نهم 3

نفر اول : نازنین زهرا بهزادپور

                          نفر دوم : رعنا غیاثی نژاد

                                                     نفر سوم : نوا تفرشی

                                                                                                                                                                                                    
     
   
اردوی باغ پرندگان مورخ 18 مهر ماه 
 
     
   
اطلاعیه ها  
 
     
   
برنامه هفتگی پایه نهم 
 

پایه

روز

زنگ اول

زنگ دوم

زنگ سوم

زنگ چهارم

نهم 1

شنبه

آزمون/ ریاضی

انگلیسی

علوم

ریاضی

یکشنبه

دفاعی / مشاوره

پیام های آسمانی

مطالعات

هنر

دوشنبه

علوم

عربی

خلاقیت/ ریاضی

ادبیات

سه شنبه

قرآن

کار و فناوری

انگلیسی/ مطالعات

عربی

چهار شنبه

علوم/ ریاضی

تربیت بدنی

تفکر سیستمی/ املاء

ادبیات

نهم 2

شنبه

مطالعات

قرآن

هنر

ادبیات

یکشنبه

عربی

ریاضی

پیام های آسمانی

املاء/ مطالعات

دوشنبه

تفکر سیستمی/ انگلیسی

ریاضی

آزمون/ خلاقیت

علوم

سه شنبه

کار و فناوری

انگلیسی

عربی

مشاوره / دفاعی

چهارشنبه

ادبیات

علوم

ریاضی

تربیت بدنی

نهم 3

شنبه

علوم

هنر

پیام های آسمانی

انگلیسی

یکشنبه

مطالعات

کار و فناوری

عربی

ریاضی

دوشنبه

انگلیسی/ تفکر سیستمی

علوم

ریاضی

قرآن

سه شنبه

عربی

مشاوره/ مطالعات

آزمون/ املاء

دفاعی/ خلاقیت

چهار شنبه

ریاضی

ادبیات

ادبیات

تربیت بدنی

 
 
     
   
دبیرستان غیردولتی دخترانه نورنرگس
 
     
   
مناسبت ها
 
     
   
مدرسه نورنرگس
 
     
   
توجه
 
اولیای گرامی میتوانند جهت مشاهده نمرات فرزند خود، نام کاربری و کلمه عبور دانش آموز را در بخش ورود به سامانه که در بالای صفحه قرار دارد وارد نموده سپس از منوی دانش آموز، بخش مشاهده نمرات را ملاحظه نمایند .