راهنمایی دخترانه غیردولتی نور نرگس
   
حدیث روز
     
 
   
درج مطلب
                                                  برنامه ساعات آموزشی
 
              شنبه تا چهارشنبه      ساعت شروع 7:15        ساعت پایان  14:50
 
                                                          
                                      برنامه ساعات آموزشی روزهای شنبه

زنگ ها

ساعت شروع

ساعت پایان

زمان

مراسم صبحگاه

7:15

7:30

15 دقیقه

آزمون

7:30

7:50

20 دقیقه

صبحانه

7:50

8:10

20 دقیقه

زنگ اول

8:10

9:35

85 دقیقه

زنگ تفریح اول

9:35

9:50

15 دقیقه

زنگ دوم

9:50

11:15

85 دقیقه

زنگ تفریح دوم

11:15

11:30

15 دقیقه

زنگ سوم

11:30

12:55

85 دقیقه

زنگ نماز

12:55

13:10

30 دقیقه

زنگ ناهار

13:10

13:25

زنگ چهارم

13:25

14:50

85 دقیقه

 
 
                       برنامه ساعات آموزشی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه

زنگ ها

ساعت شروع

ساعت پایان

زمان

مراسم صبحگاه

7:15

7:30

15 دقیقه

زنگ اول(تک زنگ)

7:30

8:15

45 دقیقه

زنگ صبحانه

8:15

8:35

20 دقیقه

زنگ اول(تک زنگ)

8:35

9:20

45 دقیقه

زنگ تفریح اول

9:20

9:30

10 دقیقه

زنگ دوم

30 : 9

11

90 دقیقه

زنگ تفریح دوم

11

11:15

15 دقیقه

زنگ سوم

11:15

12:45

90 دقیقه

زنگ نماز

12:45

13:00

35 دقیقه

زنگ ناهار

13:00

13:20

زنگ چهارم

13:20

14:50

90 دقیقه

 
 
 
     
 
   
برنامه کلاسی پایه هفتم

روزهای هفته

هفتم 1

هفتم 2

هفتم 3

شنبه

فناوری

هنر

قرآن

هنر

قرآن

فناوری

مطالعات

فناوری

ریاضی

قرآن

مطالعات

خلاقیت/تفکرسیستمی

یکشنبه

علوم

ریاضی

عربی

ریاضی

علوم

   پیام  آسمانی

عربی

ادبیات

مطالعات

ادبیات

عربی

هنر

دوشنبه

سبک زندگی

پیام آسمانی

املا وانشا

ریاضی

تفکر و سبک زندگی

انگلیسی

پیام آسمانی

ریاضی

تربیت بدنی

تربیت بدنی

تربیت بدنی

ریاضی

سه شنبه

ادبیات

عربی

علوم

عربی

علوم

ریاضی

علوم

ادبیات

عربی

 خلاقیت / علوم

   علوم         /    خلاقیت

 مطالعات / تفکر

چهارشنبه

انگلیسی

تفکر سیستمی /   انشا

علوم

 انشا /  انگلیسی

ریاضی

 زبان /    علوم

مطالعات/تفکر سیستمی

  انگلیسی/ مطالعات        

ادبیات / زبان

ریاضی

انگلیسی

ادبیات

 
     
 
   
برنامه کلاسی پایه هشتم

روزهای هفته

هشتم 1

هشتم 2

شنبه

ریاضی

انگلیسی

مطالعات

ریاضی

علوم

هنر

انگلیسی

علوم

یکشنبه

ادبیات

عربی

هنر

ادبیات

عربی

پیام آسمانی

 مطالعات / علوم

  علوم / مطالعات

دوشنبه

قرآن

علوم

ریاضی

قرآن

علوم

انگلیسی

پیام آسمانی

ریاضی

سه شنبه

انگلیسی

عربی

فناوری

ادبیات

عربی

خلاقیت/سبک زندگی

ادبیات

فناوری

چهارشنبه

ریاضی

  انشا / تفکرسیستمی

تفکر سیستمی / انشا

ریاضی

تربیت بدنی

تربیت بدنی

سبک زندگی/خلاقیت

مطالعات

 
     
 
   
برنامه کلاسی پایه نهم

روزهای هفته

نهم 1

نهم 2

شنبه

مطالعات / علوم

علوم / مطالعات

انگلیسی

علوم

ریاضی

انگلیسی

 املا / ریاضی

 دفاعی / املا

یکشنبه

علوم

هنر

عربی

علوم

هنر

ریاضی

پیام آسمانی

عربی

دوشنبه

انگلیسی

ریاضی

علوم

پیام آسمانی

ریاضی

قرآن

قرآن

انگلیسی

سه شنبه

فناوری

ادبیات

ادبیات

عربی

ادبیات

فناوری

عربی

ادبیات

چهارشنبه

مطالعات

ریاضی

دفاعی / تفکرسیستمی

مطالعات

ریاضی

تفکر سیستمی / ریاضی

تربیت بدنی

تربیت بدنی

 
     
 
   
   افتخارات سال تحصیلی گذشته  
اسامی قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی
نرگس حاجی آقا پور
فاطمه معمارزاده
                                   ملیکا حیدری                                  
غزل مهران
درین مهرپور
عاطفه جانبازی
رعنا غیاثی نژاد
کسب رتبه ی اول مسابقات پرسش مهر  توسط دانش آموز کیمیا   حسامی در سطح استان تهران
کسب رتبه ی اول مسابقات کاریکاتور توسط دانش آموز کیمیا حسامی در سطح منطقه
کسب رتبه ی اول مسابقات دو میدانی توسط دانش آموز  سحر کوثری در سطح منطقه
کسب رتبه ی  برتر مسابقات نقاشی توسط دانش آموز نیکا حیدری در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر  مسابقات نقاشی خط توسط دانش آموز  ساحل قوی دل در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر  مسابقات بهداشت و روان توسط دانش آموز  نگار ستار دباغی در سطح منطقه
کسب رتبه ی برتر مسابقات داستان نویسی توسط دانش آموز مهرناز مطلوبی مقدم در سطح منطقه
کسب رتبه ی چهارم  مسابقات پرتاب وزنه  توسط دانش آموز  ریحانه رجبی  در سطح منطقه
کسب رتبه ی پنجم تیمی دبیرستان نورنرگس در مسابقات دومیدانی در سطح منطقه
طرح درس منتخب دبیر علوم سرکار خانم مهربانی در سطح منطقه
 
     
 
   
مدرسه نورنرگس
     
 
   
انتخابات شورای دانش آموزی
     
 
   
هنر ، کار و فناوری
     
 
   
هفته تربیت بدنی
     
 
   
اردوگاه شهید باهنر 95/06/17
     
 
   
مناسبت ها
 
     
   
قابل توجه دانش آموزان پایه نهم
 
    آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ـ ورود به پایه دهم
 
        طبق اعلام قبلی پایگاه اطلاع رسانی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و
دانش پژوهان، مبنی بر آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و
دانش پژوهان جوان سال تحصیلی 97-1396، به اطلاع ی رساند:
ثبت نام از ساعت 20:00 امروز دوشنبه 95/11/25 آغاز خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سامانه tehranedu.ir ، لینک ثبت نام    آزمون های مدارس مراجعه نمایید.
     
   
تاریخ برگزاری آزمون های هفتگی بهمن و اسفند95
 
 
95/11/2   آزمون    ادبیات ـ عربی
       95/11/9   آزمون    علوم ـ زبان
               95/11/16   آزمون  ریاضی ـ پیام آسمانی
                       95/11/23   آزمون   مطالعات ـ قرآن
                              95/11/30    آزمون   ادبیات ـ عربی
                                       95/12/7   آزمون  ریاضی - پیام های آسمانی
                                               95/12/14   آزمون     علوم - زبان
                                                        95/12/21   آزمون    مطالعات - قرآن
     
   
برگزاری جشن
 
جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین متولدین زمستان در روز چهار شنبه مورخ 20بهمن در مدرسه برگزار خواهد شد
 
     
   
کلاس آموزش زومبا
 
کلاس آموزش زومبا با مربیگری خانم مرادی دارای کارشناسی تربیت بدنی و مربیگری درجه D آسیا و داور بین المللی 
روزهای دوشنبه و چهارشنبه 
ساعت 15 الی 16
مکان : دبیرستان نور نرگس 
شهریه ماهانه : 60000تومان
     
   
جلسه هدایت تحصیلی ویژه پایه نهم
 

اولیا گرامی

با سلام و احترام

بدینوسیله از شما دعوت می شود در روز دوشنبه مورخه 95/11/25 راس ساعت 12جهت شرکت در جلسه ای که با حضور مشاور مدرسه سرکار خانم خان بیگی جهت تکمیل فرم انتخاب رشته (جهت هدایت تحصیلی )دانش آموزان صورت می گیرد  حضور بهم رسانید.

به دلیل اهمیت جلسه حضور اولیا محترم الزامی می باشد.

 

مدت جلسه 30دقیقه

 

     
   
نفرات برتر  نوبت اول
 

پایه هفتم

کلاس 7/1

  رتبه های  اول : بهاره اسدی -  مهلا اقبالی -  رومینا لطفی- ملینا نیک رو

                     رتبه دوم :   غزل جعفری

                                  رتبه سوم : سیده فائزه خاتمی          

کلاس 7/2

    رتبه اول : شیدا باقر آزادی 

              رتبه دوم : دیانا بویری 

                       رتبه سوم :نیلوفر جواد اسلامی

 
کلاس 7/3

  رتبه اول: نیایش عرفان  

           رتبه دوم : هانیه دهقان  

                     رتبه سوم : نیکو درولی

 

پایه هشتم

کلاس 8/1

رتبه اول: مریم مسکنی و روژان خدادادیان و نیلوفر صالح جو و مهسا میری

رتبه دوم: پرنیا جعفری بد

رتبه سوم : تینا برزگر علمداری و سبا خانی

کلاس 8/2

رتبه اول: فاطمه خانی و کوثر شیروانی و ریحانه هادی زاده

رتبه دوم: سها مجتهدی

رتبه سوم : مه نیا محمودی

 

پایه نهم 

 کلاس 9/1

رتبه اول: عسل باغبان باشی و پانیذ حسینیان و رسپینا زرین مهر و صبا محمد پورونگار ستار دباغی و ملیحه دهقان وسحر مرتضوی

رتبه دوم : زهرا حسینیان  و عسل کرمی 

رتبه سوم : سارینا ساریخانی و همتا محمدیان

کلاس9/2

رتبه اول: نازنین بهبهانی و فتحعلی زاده و مطلوبی

رتبه دوم : نازنین حصارکی

رتبه سوم : پرستو ولی پور

     
   
اطلاعیه
 
اولیا گرامی در کانال تلگرامی مدرسه به آدرس noorenarges3@ نیز همراه شما خواهیم بود
اخبار و رویدادهای مدرسه را در این کانال به اطلاع شما خواهیم رساند.
 
 
     
   
نورنرگس
 
 
 
     
   
لیست غذایی بهمن ماه
 

روز

تاریخ

غذا

قیمت ( تومان )

شنبه

95/11/02

ماکارونی

6000 تومان

یکشنبه

95/11/03

زرشک پلو با مرغ

7500 تومان

دوشنبه

95/11/04

ساندویچ وابیشگا

6000 تومان

سه شنبه

95/11/05

فیله سوخاری

7000 تومان

چهار شنبه

95/11/06

چیزبرگر

6500 تومان

شنبه

95/11/09

ماکارونی

6000 تومان

یکشنبه

95/11/10

کشک بادنجان

6000 تومان

دوشنبه

95/11/11

ساندویچ فلافل

5000 تومان

سه شنبه

95/11/12

کباب تابه ای و برنج

7000 تومان

چهارشنبه

95/11/13

همبرگر

6500 تومان

شنبه

95/11/16

لوبیا پلو

6500 تومان

یکشنبه

95/11/17

ناگت مرغ

6500 تومان

دوشنبه

95/11/18

جوجه چینی

6500 تومان

سه شنبه

95/11/19

زرشک پلو و مرغ

7500 تومان

چهارشنبه

95/11/20

چیزبرگر

6500 تومان

شنبه

95/11/23

ماکارونی

6000تومان

یکشنبه

95/11/24

سبزی پلوبا ماهی

8000تومان

دوشنبه

95/11/25

سالاد الویه

5000 تومان

سه شنبه

95/11/26

قورمه سبزی

6500 تومان

چهارشنبه

95/11/27

چیزبرگر

6500تومان

 

                            میان وعده ها : سوپ، عدسی، خوراک لوبیا (2500 تومان)

لیست صبحانه بهمن ماه 95

روز

صبحانه

شنبه

کره و مربا

یکشنبه

پنیر ،خیار و گوجه فرنگی

دوشنبه

پنیر و خرما

سه شنبه

تخم مرغ آب پز و نان یا عدسی

چهارشنبه

کره  و مربا

 
 
 
 

 

     
   
ری گردی 18 دیماه
 
     
   
شب یلدا
 
     
   
مانور زلزله
 
     
   
برپایی جشنواره پرتقال
 
     
   
بازگشایی 95/06/31